Сегодня в смт Пелагіївка 29.03.2024

Львівська Галичанка виграла перший матч 1/8 фіналу Кубка ЄГФ

Матч відбувся у Львові на майданчику СК Галичина і формально був виїзним для нашого клубу. Поєдинок почався з 4:1 для нашого клубу, але білоруски зібралися і зуміли зрівняти рахунок 5:5, а потім сильна кінцівка дозволила Вікторії-Берестьє виграти перший тайм 18:14. Другий тайм сильніше почала Галичанка, яка наздогнала суперниць на рахунку 22:22. Команди обмінювалися атаками, поки в залі не зникло світло. Через п'ять хвилин, коли освітлення повернули, команди ще обмінялися атаками до рахунку 26:26, а далі закидали м'ячі тільки українські гандболістки, які в підсумку виграли 32:26. Найрезультативнішою в матчі стала Діана Дмитришин, яка закинула 10 м'ячів Галичанки. Шість м'ячів переваги - заявка на вихід у наступну стадію. Матч-відповідь також у Львові відбудеться вже завтра, 17 січня. Вікторія-Берестьє – Галичанка - 26:32 Склад Галичанки: Марія Гладун, Вікторія Салтанюк, Юлія Головко, Ольга Василяка, Олександра Фурманець, Анхеліна Овчаренко, Христина Майкут, Марина Коновалова, Катерина Козак, Анастасія Мелекесцева, Олеся Дьяченко, Діана Дмитришин, Наталя Шипляк, Ірина Прокопяк, Мар'яна Маркевич, Тетяна Поляк.   Новини від Корреспондент.net в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/korrespondentnet